piątek, 1 lipca 2016

003. Rozmowa rekrutacyjna w Sale4Us Call Center Wrocław

Witajcie!

Szukając pracy na wakacje, wysłałam CV także do Call Center Sale4Us we Wrocławiu. Jakies 3 dni później dostałam telefon z zaproszeniem na rozmowę kwalifikacyjną. Pierwszy wniosek jest taki, że dają szansę ludziom bez doświadczenia, dlatego nie ma się co bać i jeśli jeszcze nie pracowaliście to i tak dostaniecie tam szansę ;). Podejrzewam, że jest to spowodowane tym, że to raczej nie jest praca na dłuższy okres. Ze względu na to, że polega ona do dzwonieniu do klientów Orange, zatem jak pewnie większość wie nie jest to "wdzięczna" praca. Trzeba być odpornym na to co można usłyszeć po drugiej stronie.
Ja jednak się nie zdecydowałam na tę pracę z powodów osobistych, ale postanowiłam opisać rozmowę kwalifikacyjną, bo sama przed pójściem szukałam jakichś informacji, niestety nie znalazłam.Siedziba znajduje się przy ulicy Ostrowskiego, czyli dość daleko od centrum. Polecam ubrać się wygodnie, z eleganckim akcentem, zdecydowanie pod tym względem nie ma się co spinać ;) ja poszłam w dżinsach i białej bluzce na ramiączkach, ale właśnie takiej bardziej eleganckiej, było bardzo gorąco.
Rozmawiałam z sympatycznym panem, który nakreślił mi warunki, wynagrodzenie. Pytania jakie otrzymałam:
"Studiuje Pani dziennie?", "Dlaczego ta praca jest dla Pani odpowiednia?". Na koniec zostałam poinformowana o terminie szkolenia, na którym nie pojawiłam się, jak już wcześniej pisałam, ze względów osobistych.

Pytania? Piszcie w komentarzu!

1 komentarz:

  1. Info bagus Saya baru saja menemukan blog Anda dan telahmembaca bersama. Saya pikir saya akan meninggalkan komentar pertama saya.Saya tidak tahuharus berkata apa kecuali yang saya punya.

    OBAT PENGHANCUR MIOM

    OBAT JANTUNG BOCOR

    OBAT VITILIGO

    OdpowiedzUsuń